fbpx

Rozwijamy platformę ecoexpress24.pl. Posłuchaj nas w Audycji Nowoczesny Śląsk Radia Katowice

Rozwijamy platformę ecoexpress24.pl. Posłuchaj nas w Audycji Nowoczesny Śląsk Radia Katowice

Rozwijamy platformę ecoexpress24.pl. Posłuchaj nas w Audycji Nowoczesny Śląsk Radia Katowice

Od 2019 roku mamy przyjemność uczestniczyć w rozwoju platformy ecoexpress24.pl – potentata w dziedzinie gospodarki odpadami na terenie południowej Polski.

Pierwsza tego typu platforma w Polsce

Ecoexpress24.pl to pierwsza tego typu platforma w Polsce. Dedykowana jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych chcących pozbyć się odpadów pochodzących z remontu lub budowy domu czy firmy.

Udostępnia ona swoim klientom możliwość zamówienia przez internet wywozu odpadów w kontenerach. Jest to usługa do tej pory nieznana w Polsce a pomysł na jej stworzenie zrodził się z potrzeby porządkowania rynku odpadowego w Polsce. Pomysłodawcą jest Grupa ALBA działająca w Polsce od 1995 roku.

Project Management

Dla Grupy ALBA świadczymy usługi prowadzenia tego startup’a, który na tę chwilę ma zasięg ogólnopolski. Nasze usługi związane są z kompleksowym prowadzeniem tego projektu zarówno od strony technicznej, jak i wizualnej i operacyjnej. Nasza praca na co dzień koncentruje się głównie na nawiązywaniu nowych relacji biznesowych z podwykonawcami, dzięki czemu powiększamy zasięg terytorialny tego narzędzia. Codzienne zadania obejmują też umacnianie pozycji SEO oraz wsparcie obsługi bieżącej sprzedaży.

Więcej o tym narzędziu w audycji Nowoczesny Śląsk Radia Katowice

W październiku mieliśmy okazję zaprezentować się szerszej publiczności podczas audycji Nowoczesny Śląsk prowadzonej regularnie na antenie Radia Katowice. Zapraszamy do wysłuchania nagrania, w którym Tomasz Krawczyk, właściciel thomasworks dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat ecoexpress24.pl.

shares