fbpx

Przystępujemy do grupy BNI Black w Katowicach.

Przystępujemy do grupy BNI Black w Katowicach.

Przystępujemy do grupy BNI Black w Katowicach.

Nowe wyzwania oraz rosnące zapotrzebowanie na usługi związane z marketingiem online w 2020 r. sprawiły, że zdecydowaliśmy się przyłączyć do organizacji Business Networking International – BNI w Katowicach. Środa 25 listopada to dzień, w którym oficjalnie staliśmy się członkiem grupy BNI Black.

Międzynarodowe możliwości networkingu

Formuła BNI jest znana z tego, że pomiędzy członkami jej grup dochodzi do regularnych, cotygodniowych spotkań, które dają możliwości do wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych relacji biznesowych, ale przede wszystkim – do robienia biznesu. Z powodu wydarzeń w 2020 r. BNI przeniosło swoją działalność w 100% do kanału online. Wiążę się to nie tylko z większą wygodą uczestnictwa w spotkaniach, oszczędnością czasu i pieniędzy, ale także z możliwościami łączenia się z międzynarodowymi grupami BNI poza granicami Polski, bez konieczności planowania logistyki, w tym zakupu biletów lotniczych czy rezerwacji miejsc noclegowych.

Właśnie to stało się kluczowym czynnikiem w procesie podejmowania decyzji o tym, by przystąpić do tej organizacji. Ponadto w przeszłości mieliśmy okazję współpracować z członkami grup BNI jako „zewnętrzna” firma. Pozytywne doświadczenia sprawiły, że w 2020 r. postanowiliśmy postawić kolejny krok w rozwoju ThomasWorks i stać się pełnoprawnym członkiem jednej z grup.

Do zobaczenia w grupie!

shares