fbpx
checkmark

Zarejestrowałeś się!

Środa, 16.12.2020. Godzina 20:30

Link do spotkania został wysłany na Twój adres e-mail

Zaproś do spotkania jednego przedsiębiorcę przekazując mu ten link:
https://thomasworks.clickmeeting.com/podsumowanie-roku-2020/register

CZEŚĆ!

Rok 2020 obfitował w wiele nieprzewidywalnych zdarzeń. Upłynął pod znakiem zawirowań biznesowych, społecznych i kulturowych. Mimo wszystko nasze biznesy funkcjonują dobrze a ja wierzę, że jest to również zasługa naszej owocnej współpracy.

Dla mnie osobiście jest to rok, w którym nawiązałem z Tobą nową, wspaniałą relację biznesową, lub kontynuowałem tę, którą zapoczątkowaliśmy wcześniej. Niezależnie od tego gdzie zaczęła się nasza historia, chciałbym Ci podziękować za zaufanie biznesowe podczas organizowanego przeze mnie bankietu, na który serdecznie Cię zapraszam. Moim celem – oprócz podziękowania i zaproszenia do dalszej współpracy – jest również to, byś poznał moich Partnerów, z którymi pracuję na co dzień. Są wśród nich firmy z sektora MŚP, mikrofirmy, milionerzy. Działacie w różnych branżach i z pewnością będzie to znakomita okazja by wymienić się doświadczeniem biznesowym oraz nawiązać nowe relacje.

UCZESTNICY

Zobacz kto weźmie udział w bankiecie.
To grono ludzi niezwykle ambitnych, których łączy wspólna pasja
do rozwijania biznesów i wnoszenia zmian w życie otoczenia.
Dlatego zależy mi, żebyś poznał moich kontrahentów.

Sonia Radosz

Najbardziej znana korepetytorka online w Polsce. Sonia jest autorką kursów przygotowujących do matury z Chemii, które jak dotąd zakupiło ponad 4000 uczniów w całym kraju. W 2020 r. przeniosła swój biznes do sieci. Jej fanpage na Instagramie śledzi obecnie ponad 50 000,00 osób. Wielbicielka Nowego Jorku. Odwiedziła ponad 60 krajów.

Sławomir Tagowski

Właściciel i członek zarządu kilku prężnie działających firm, w tym DACAVI, Spaina Investment Sp. z o.o., Imperdom Sp. z o.o., Paso XL Sp. z o .o. Jest prezesem Stowarzyszenia Padel Team na Rzecz Rozwoju Padla w Polsce oraz prezesem grupy BNI “Carbon” zrzeszającej przedsiębiorców na Śląsku.

Jacek Blaut

Współwłaściciel DELANTE Sp. z o.o. – jednej największych, najbardziej prestiżowych i cenionych agencji pozycjonerskich w Polsce, która działa obecnie w 21 krajach. Z usług DELANTE korzystają takie marki jak Ceneo, Ziaja, Znak czy Notino.

Mateusz Nowicki

Jeden z najbardziej znanych korepetytorów matematyki online w Polsce. Mateusz w tym roku przeniósł swój biznes do sieci. Aktualnie jest autorem kursów maturalnych, z których z powodzeniem korzystają dziesiątki uczniów w całej Polsce.

Natalia Michalik

Współwłaścicielka Salonu Kosmetycznego KM Beauty w Żorach. Pasjonatka kosmetyki i piękna kobiecego ciała. Z wykształcenia kosmetolog. Prywatnie otwarta i pogodna osoba.

Adam Foks

Właściciel szkoły tańca Dancefloor Kings. Założyciel największego portalu o tematyce wydarzeń tanecznych w Polsce. Jest na etapie skalowania własnego biznesu online. Prywatnie miłośnik tańca.

Bogdan Mitko

Wieloletni właściciel i współtwórca marki MITKO – czołowego producenta nośników reklamowych na event. Założyciel firmy Inventini Sp. z o.o. – producenta namiotów reklamowych oraz indywidualnych, personalizowanych nośników reklamowych. Niezwykle przedsiębiorczy, otwarty w relacjach.

Teresa Pokładek

Właścicielka biura rachunkowego ZYSK działającego na terenie Żor. Pomaga przedsiębiorcom prowadzić ich działalność pod kątem podatkowym. Prywatnie osoba bardzo ciepła i pomocna.

Adriana Kopiec

Wieloletnia nauczycielka i korepetytorka języka Włoskiego. W 2020 r. zdecydowała się przenieść swój biznes do sieci. Biznesowo wzoruje się na markach ChemMaster.pl oraz MatemaWtyka.pl. Zakochana we Włoszech od najmłodszych lat.

Roman Kulczycki

Właściciel firmy Namplan, która jest producentem hal namiotowych. Dostarcza rozwiązania zadaszeniowe dla klientów w całej Polsce. Charakteryzuje go ciężka praca. Jest mocno zorientowany na biznes.

Dawid Nawrat

instalacjefutura.pl

Założyciel bardzo prężnie rozwijającej się firmy FUTURA, zajmującej się montażem instalacji fotowoltaicznych dla osób prywatnych i biznesu. Porzucił wygodne życie na etacie na rzecz rozwijania własnego biznesu. Inspiracja dla wielu osób.

Krzysztof Kościukiewicz

Właściciel Creanso Sp. z o.o. oraz DWG Design – firm wielokrotnie nagradzanych na arenie międzynarodowej w dziedzinie designu. Na rynku od ponad 10 lat. Firmy Krzysztofa zajmują się kreowaniem wizerunku online. Absolutny ideowiec i perfekcjonista.

Dariusz Grodoń

Założyciel DG Cold Sp. z o.o. – firmy specjalizującej się w serwisie i montażu klimatyzacji, projektowaniu i montażu rekuperacji oraz wentylacji. Aktywny członek grupy przedsiębiorców BNI Carbon. Darek jest wulkanem energii i dobrym duchem w towarzystwie.

Dawid Oźlański

Właściciel prężnie działającej firmy mobilnepranie.pl, która świadczy usługi prania tapicerek meblowych oraz samochodowych we flotach firmowych. Prywatnie pasjonat piłki nożnej, osoba skoncentrowana biznesowo.